Als cameraman, geluidstechnicus of editor stagelopen is best wel spannend. Als deze stage bij Veldkamp Produkties is dan wordt het nog spannender. De spanning wordt pas echt intens als je stageproject de Making-Of van de speelfilm De Bende van Oss blijkt te zijn. Al deze spanning hebben wij als studenten van De Eindhovense School in samenwerking met AVEC al achter de rug.
Maar het staat in geen enkele verhouding tot de spanning die we nu voelen. Onze lichaamstemperatuur stijgt naar koortsachtige hoogte. Onze omgeving merkt ons zenuwachtige gedrag. Zaterdagochtend niet uitslapen, maar de wekker om 7 uur gezet. Snel wat water door mijn gezicht en een stoel neerzetten op een prominente plaats in de kamer. TV aan op Omroep Brabant met het geluid op bijna maximaal. Want de eerste aflevering van ONZE productie wordt op TV vertoond. De komende zes zaterdagen zullen familie, kennissen en hééééél veel andere kijkers kunnen zien wat wij de laatste tijd onder begeleiding van geweldige professionals hebben geleerd.
Prachtig dat we dit tijdens onze studie hebben mogen leren…
Kijk mee op Omroep Brabant, vanaf zaterdag 20 augustus de eerste keer om 7.45 uur. Daarna herhaald tot 17.00 uur. Vanaf 18.45 uur elk uur herhaald tot de volgende middag. Na de uitzending ook te zien op de website van Omroep Brabant!

Veldkamp Produkties is getransformeerd naar Veldkamp Stories.
Een merk- en organisatieconsultancy die strategie energie geeft met verhaalkracht.
Wij ontwikkelen verhalen die niet alleen vertellen wie je bent en wat je doet, maar vooral waar je voor staat, waar je voor gaat en waarom dat ertoe doet. Verhalen die verbinden, inspireren en als merkkompas richting geven aan leiderschap, keuzes en actie.
Want échte verandering begint met een goed verhaal.
Ontdek meer op www.veldkampstories.com of neem direct contact op met Jeroen Veldkamp.

